Wygrodzenia dla bydła GEA Combi Comfort [5 cech]

wygrodzenia dla bydła combi comfort

Wygrodzenia dla bydła to bardzo ważny element wyposażenia obory. Edmasz jako autoryzowany dealer GEA Westfalia posiada w swojej ofercie całe portfolio produktów potrzebnych do wyposażenia każdej obory.

Jednym z typów wygrodzeń oferowanych przez GEA jest wygrodzenie legowiskowe Combi Comfort. W przypadku stanowisk z głęboką ściółką lub podłożem piaskowym stanowiska muszą mieć funkcję regulacji wygrodzenia legowiskowego. Combi Comfort można regulować zarówno po względem wysokości jak i szerokości. Elastyczna konfiguracja boksu sprawia, że bydło w takich boksach czuje się komfortowo.

Wygrodzenia dla bydła Combi Comfort – charakterystyka:

  1. Agrafka jest tak uformowana, że można ją zastosować w dwojaki sposób. Patrząc na rynek europejski, oferuje zwiększony komfort leżenia krów. Krowa może swobodnie ułożyć tylne nogi i bok w wycięciu (identycznie jak w 2D-Optima). Leży w lekko ukośnej pozycji względem osi legowiska, powierzchnia ciała ma dużą styczność z podłożem legowiska (maksymalny komfort)
  2. Odwrócona „agrafka” w trakcie montażu przyjęła się w USA jako bardzo dobry wariant u hodowców, którzy stawiają na czystość krów. Krowa leży prosto wzdłuż osi legowiska bez ułożenia nóg na bok, ciało krowy nie styka się w takim stopniu z podłożem jak w wariancie europejskim.
  3. Pałąk doskonale nadaje się również do ras niższych krów jak Jersey czy mieszańce z HF
  4. Montowane na rurach nośnych zapewniają możliwość regulacji szerokości legowisk bez konieczności ich demontażu
  5. Stosowana często na legowiska z wypełnieniem piaskowym lub separatem jak również innymi materiałami legowiskowymi

Combi Comfort to nie jedyne rozwiązanie które oferujemy. Kilknij TUTAJ i sprawdź charakterystykę wygrodzeń legowiskowych 2D Optima. Klikając TUTAJ dowiesz się o innych elementach obory które mamy w swojej ofercie – producentem wszystkich jest GEA. Jeśli zastanawiasz się nad innym wyposażeniem takim jak zbiornik na mleko czy hala udojowa – zapraszamy do kontaktu!

Pod numerem 502 238 864 znajdziesz Artura Jaźwińskiego – Artur to specjalista z zakresu wyposażenia obory, montażu hal udojowych czy zbiorników na mleko. Na pewno doradzi i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu dla Twojego gospodarstwa.