Sterownik do zbiornika na mleko GEA ICOOL [6 zalet]

zbiornik schladzalnik do mleka

Sterownik ICOOL to propozycja dla osób, których celem jest zapewnienie najwyższej jakości mleka w gospodarstwach. ICOOL może zostać zamontowany do istniejących schładzalników do mleka TCOOL i VCOOL firmy GEA. Nowy sterownik firmy GEA od Edmasz nieustannie nadzoruje i dokumentuje prawidłowe przechowywanie mleka. ICOOL oferuje nie tylko wszystkie funkcje dotychczasowych sterowników, lecz ponadto także nowe funkcje takie jak np. kontrola zużycia energii czy pilot zdalnego sterowania dla prac konserwacyjnych. Prosty panel sterownika ICOOL zapewnia komfortową obsługę dla użytkownika.

GEA oferuje „ICOOL”- sterownik nowej generacji, który zapewnia na chwilę obecną wszystkie wymagane funkcje z możliwością rozbudowy zgodnie ze zmieniającymi się regulacjami związanych z jakością żywności.

Po połączeniu sterownika ICool z Internetem można, za pomocą pilota zdalnego sterowania, wspierać proces wyszukiwania usterek, zmieniać parametry i sterować wszystkimi komponentami (sprężarkami, mieszadłami, pompami, cewkami itp.).

Co oferuje ICOOL – sterownik do schładzalników do mleka?

 1. Większy komfort użytkowania dzięki dotykowemu ekranowi, który zapewni szybki dostęp do wszystkich funkcji i parametrów.
 2. Watch Dog (Monitoring)  Funkcja zapewniająca wymaganą jakość mleka
 3. Możliwość konfiguracji cykli myjących
 4. Bezpośrednia kontrolna nad aż 4 agregatami
 5. Więcej informacji dla farmera oraz kierowcy takich jak: objętość, schładzanie i mycie oraz temperatura z ostatnich 10 dni
 6. Większy komfort użytkowania dzięki dotykowemu ekranowi, który zapewni szybki dostęp do wszystkich funkcji i parametrów.

Zwróćcie uwagę, że ICOOL jest montowany w nowej szafce myjącej dla schładzalnika na mleko TCOOL i VCOOL, umożliwia szybszy dostęp do komponentów  oraz ułatwia obsługę techniczną.

Jakie są dodatkowe cechy sterownika?

 • Bardziej ergonomiczny design pozbawiony ostrych krawędzi
 • Łatwe otwieranie – jedno zamknięcie
 • Możliwość całkowitego zdjęcia osłony umożliwia lepszy dostęp do komponentów
 • Elektryczne komponenty są w pełni chronione przez drugą pokrywę
 • Pokrywa jest dodatkowo uszczelniana co chroni przed wodą
 • Elektronika sterownika również jest dodatkowo chroniona pokrywą
 • Druga uszczelniona pokrywa otwierana jest za pomocą trójkątnego klucza

Podsumowując, ICool spełnia następujące wymagania rolników:

 • Regulacja procesów schładzania i mycia
 • Ergonomiczny produkt i łatwa obsługa
 • Kontrola kosztów pracy (zużycia energii)
 • Zdalny dostęp przez Internet
 • Alarmy SMS w celu ochrony produkcji mleka

Edmasz to autoryzowany dealer GEA. Powyższa charakterystyka to ogólny opis sterownika ICOOL. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami – zapraszamy do kontaktu klikając TUTAJ.

Jeśli sterownik ICOOL nie spełnia Waszych oczekiwań sprawdźcie co innego mamy w swojej ofercie z produktów GEA. Zapraszamy do zainteresowania się schładzalnikiem na mleko TCOOL oraz VCOOL. GEA to nie tylko zbiorniki do mleka i sterowniki. W ofercie Edmasz znajduje się też wyposażenie do obory (kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej) a także hale udojowe (klikając TUTAJ dowiesz się więcej).