Specjalna oferta Deutz-Fahr (moc: 180-340KM)

Dodano: 20 stycznia 2021

OFERTA POWER 2021

Prezentujemy specjalną ofertę Deutz-Fahr POWER 2021, dedykowaną dla modeli ciągników rolniczych z silnikami o mocy powyżej 180KM. Są to modele klasy premium z mocnymi silnikami, z różnymi wersjami układów napędowych – czyli seria modeli Agrotron 6, 7, 8 i 9. Poniżej znajdziecie krótki opisy poszczególnych serii.

Oferta Deutz-Fahr POWER 2021 to między innymi: oprocentowanie 0%, opłata manipulacyjna 0%, raty półroczne.

DEUTZ-FAHR Serii 6

Modele Serii 6 dostępne w promocji POWER 2021 to Agrotron 6185, Agrotron 6205 oraz Agrotron 6215. Wszystkie dostępne w wersji układu napędowego Powershift, RCshift lub bezstopniowy TTV. Posiadają wydajny układ hydrauliczny, mocny podnośnik tylny EHR, cztery prędkości wałka WOM oraz komfortową kabinę operatora.

DEUTZ-FAHR Serii 7

Wydajny i ekonomiczny silnik sześcio-cylindrowy współpracuje z bezstopniowym układem napędowym. Seria 7 z powodzeniem może współpracować z różnego rodzaju maszynami w pracach polowych, może także wykonywać przejazdy w transporcie z przyczepami.

DEUTZ-FAHR 8280 TTV

To zaawansowany technicznie ciągnik zaprojektowany z myślą o ciężkich pracach polowych, wymagających dużej siły uciągu przy zredukowanym zużyciu paliwa. Bezstopniowy układ napędowy pozwala sprawnie obsługiwać maszyny uprawowe zarówno pasywne jak i napędzane. DEUTZ-FAHR 8280TTV sprawdza się także w transporcie z przyczepami, napęd oferuje możliwość jazdy z prędkością maksymalną przy obniżonych obrotach silnika.

DEUTZ-FAHR Serii 9

Mocny silnik z dwoma turbinami gwarantuje bardzo dobre parametry użytkowe w całym zakresie prędkości obrotowych. Napęd bezstopniowy w Serii 9 zapewnia duży komfort sterowania. Ciągnik posiada wydajną pompę hydrauliczną zasilającą podnośnik tylny o udźwigu do 12 ton oraz szereg wyjść hydraulicznych montowanych zarówno z tyłu jak i z przodu ciągnika.

Zachęcamy do kontaktu – TUTAJ znajdziesz kontakt do naszych Doradców Handlowych.