Robot do czyszczenia rusztów GEA – 11 faktów [lista]

robot do czyszczenia rusztów

Robot zgarniający (robot do czyszczenia 0bór rusztowych) SRone do czyszczenia ruszt od GEA to robot zaprojektowany specjalnie do zbierania odchodów z podłogi rusztowej. To kolejna pozycja w ofercie wyposażenia obory, którą Edmasz jako autoryzowany dealer GEA ma do zaproponowania.

Robot do czyszczenia rusztów SRone wpycha nieczystości w szczeliny ruszt do kanałów, z łatwością przemierzając długie korytarze gnojowe i przejścia pomiędzy legowiskami. SRone porusza się bezszelestnie między zwierzętami nie generując stresu. Posiada baterię o wysokiej wydajności, która działają 18 godzin na dobę a jego siła pchająca to około 100 kg.

Poniżej lista charakterystyk robota do czyszczenia rusztów SRone:

 1. Oczyszcza bezobsługowo do 8 razy dziennie ganek gnojowy
 2. Przystosowany tylko do rusztowych ganków gnojowych !
 3. Szerokość robocza ganka 1,40 do 2 m
 4. Napęd elektryczny
 5. Wydajność pracy – 18 godzin dziennie, 6 godzin ładowania
 6. Przy naładowanych bateriach pracuje do 48 godzin
 7. Waży 400kg, ma 100 cm długości, 80 cm szerokości i 55 cm wysokości
 8. Obudowa stalowa
 9. Nie niszczy naroży
 10. Prędkość robocza 4 m/min, przy obsłudze ręcznej 8 m/min
 11. Obsługa zdalna z łatwym wprowadzeniem danych do układu sensorowego.

Edmasz to autoryzowany dealer GEA. Jeśli jesteś zainteresowany innymi niż robot do czyszczenia rusztów elementami wyposażenia obory czy higieny zwierząt kliknij TUTAJ aby przejść dalej. Zachęcamy również do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Pod numerem 502 238 864 znajdziesz Artura Jaźwińskiego – Artur to specjalista z zakresu wyposażenia obory, montażu hal udojowych czy zbiorników na mleko. Na pewno doradzi i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu dla Twojego gospodarstwa.