Poidła podgrzewane dla bydła GEA [4 zalety]

poidło podgrzewane gea

Poidła podgrzewane dla bydła z tworzywa sztucznego od GEA charakteryzują się budową dwuściankową, izolowaną z wysokiej jakości polietylenu.

Edmasz jako autoryzowany dealer GEA Westfalia posiada w swojej ofercie całe portfolio produktów potrzebnych do wyposażenia obory. Jej bardzo ważnym elementem są poidła dla krów.

Poidła podgrzewane dla bydła: ich ścianka jest przyjazna dla krów – dlaczego?

  • odporna na uderzenia (dzięki zaokrąglonemu kształtowi i braku ostrych krawędzi)
  • odporna na wilgoć (ochronna poliuretanowa izolacja)
  • świetna izolacja umożliwia bezmroźne pojenie krów świeżą wodą w zimie
  • w przypadku bardzo mroźnych okresów istnieje możliwość instalacji elementu grzewczego (grzałki 230 V o mocy 250 W)

Edmasz to autoryzowany dealer GEA. Powyższa charakterystyka to ogólny opis poideł izolowanych Watermaster i Watermatic. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami – zapraszamy do kontaktu klikając TUTAJ.

Jeśli poidła izolowane nie spełniają Waszych oczekiwań sprawdźcie co innego mamy w swojej ofercie z produktów GEA. Zapraszamy do zainteresowania się poidłami ze stali nierdzewnej. GEA to nie tylko elementy wyposażenia obory. W ofercie Edmasz znajdują się też zbiorniki na mleko (kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej), a także dojarki i hale udojowe (klikając TUTAJ dowiesz się więcej).

Pod numerem 502 238 864 znajdziesz Artura Jaźwińskiego – Artur to specjalista z zakresu wyposażenia obory, montażu hal udojowychczy zbiorników na mleko. Na pewno doradzi i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu dla Twojego gospodarstwa.