Roboty udojowe

 
GEA_Logo
Roboty udojowe MIone
MIone
 

Dzięki robotowi udojowemu MIone nie jesteście uzależnieni od śledzenia czasów doju. Osiągacie najwyższy wymiar elastyczności – tak w odniesieniu do rozwoju Waszej hodowli jak również do gospodarki własnym czasem Co jest szczególne przy MIone to to, że nie jest to wyizolowana „gdzieś tam” w waszej oborze technika lecz inteligentna i kompletna koncepcja technologiczna. Punktem szczególnym jest to, że MIone jest dosłownym „sercem” systemu udojowego. Podczas gdy krowa ma swój czas doju macie w tym momencie więcej czasu na zarządzanie stadem, co do tej pory zawsze musiało pozostać z tyłu. Przy tym zagwarantowana jest opatentowana technologia doju, którą GEA Farm Technologies potwierdza jakością mleka i komfortem zwierzęcia. 

Prawdę mówiąc, ani Wy, ani Wasze gospodarstwo ani Wasz czasowy budżet, nie jesteście sami, którzy z systemów Multibox MIone czerpiecie korzyści: w końcu, w krótkim czasie także Wasze zwierzę chętnie wpadnie w rytm regularnego odwiedzania wygodnego boksu udojowego. Można się również posłużyć mobilnym, dostawnym robotem. Reszta to już normalna rutyna: dzien w dzień, noc w noc i zawsze z  tą samą precyzją.

Odnajdywanie strzyków z 3D
Z nową i wyjątkową technologią odnajdywania strzyków firmy GEA Farm Technologies pozycja strzyków na wymieniu będzie szybko i jednoznacznie rozpoznana. Rdzeniem rozwiązania jest osadzona na ramieniu specjalna kamera w technologii 3D. Ona „widzi” tak kubki udojowe jak i strzyki, naprowadza oba obiekty na siebie i zapewnia szybkie oraz bezpieczne osadzenie kubka z gumą strzykową we właściwym miejscu. Inną zaletą systemu jest zupełna niewrażliwość na skośnie padające promienie światła.

MIone_Camera_

Do tego sposób ten pozwala również na doprowadzenie kamery do  punktu, w którym występuje zabrudzenie. Sprawia to, że koncepcja Multiboksu pozwala ramieniu robota na przejście do innego boksu lub innego zwierzęcia unikając zagrożenia zanieczyszczenia mleka.

Najważniejsze zalety  MIone

  • dobrze przemyślana koncepcja obory:  zaprojektowana indywidualnie, stosownie do Waszych wymogów
  • zdolność do spełniania oczekiwań: czy Wasza hodowla rośnie ? Jeśli tak to MIone rozrasta się także.
  • zasada modularnych Multiboksów: urządzenie złożone z 1-go do 5-ciu boksów dzięki prostym połączeniom kołnierzowym z istniejącymi już modułami
  • koncepcja „Centrum udojowego“: koncentracja w jednym miejscu wszystkich ważnych, wokół doju, obszarów