SwingOverEuroClass 800

SwingOverEuroClass 800
swingover

Za pośrednictwem systemu stanowisk udojowych SwingOverEuroClass 800 oraz ramienia pozycjonującego PosiSwing GEA Farm Technologies stworzyła inteligentną kombinację połączenia dwóch, przeciwległych stanowisk udojowych w jednym systemie doju.  Ten technologiczny, podwójny efekt daje Wam następujące korzyści: obniżacie Wasze nakłady inwestycyjne i zaoszczędzacie na czasie i nakładzie pracy.
Konstrukcja systemu nośnego jest tak pomyślana aby przewód mleczny znalazł się na indywidualnie dobranej wysokości. Odcinek przepływu mleka jest zredukowany do minimum tak aby również podciśnienie okazało się przyjazne dla wymienia.
 Korzyść numer 1: oszczędność czasu
Ponieważ prawie cały przebieg pracy jest zautomatyzowany oszczędzacie czas ! W czasie gdy ostatniej krowie zakładany jest aparat udojowy przebieg doju pierwszej krowy jest już z reguły zakończony. Aparat udojowy pozwala na to by za pomocą ręcznego uchwytu przemieścić go na przeciwległe stanowisko udojowe.
 Korzyść numer 2: komfort pracy
Technika udojowa jest centralnie sterowana z kanału obsługowego dojarza i może być w związku z tym, w zmienny sposób, wykorzystana dla dwóch, przeciwległych stanowisk udojowych.  Odcinki dróg roboczych skracają się wydatnie i macie określony na terminalu cel w postaci aparatu udojowego i pracy podczas kompletnego przebiegu doju, z wygodną ergonomią i wolnymi od nadmiernych obciążeń plecami.

Najważniejsze zalety SwingOverEuroClass 800 

  • Opatentowana konstrukcja stanowiska udojowego EuroClass 800
  • Krótkie odcinki dróg dla człowieka i zwierzęcia.
  • Ergonomiczne miejsce pracy, łatwe mycie.
  • Widoczne ułatwienie pracy dzięki komfortowi obsługi 
  • Znacząca oszczędność czasu przy odpowiednio wysokiej przepustowości zwierząt
  • Przyjazny wymieniu udój i dzięki niskiemu podciśnieniu zdrowe zwierzę
  • Obniżenie nakładów inwestycyjnych