Global 45

Global 45  
Global 45  str     
Komfortowy i bezkolizyjny, dla ludzi i zwierząt, przebieg doju Global 45 ze swoją znakomitą ofertą miejsca dla każdej rasy krów czyni możliwym to, że ciągła komunikacja prowadzi do jednego z „najszybszych” stanowisk udojowych charakteryzującego się wysokim stopniem przepustowości zwierząt. Dojarz ma wolną od problemów głowę ponieważ  w komfortowy sposób wykonuje tylko czynności rutynowe.
Szeroki obszar wejścia zaprasza Wasze krowy na stanowisko udojowe, na które docierają wygodnie i bezstresowo mogąc tam zająć niczym nie zakłócone miejsce na stanowisku udojowym. Po tym, gdy ostatnie zwierzę zajmie swoje miejsce, zamyka się bramka wejściowa. Ta grupa jest właściwie umieszczona na stanowiskach a następne zwierzęta pozostają w aktywnej pozycji wyczekującej.
Ukształtowane stosownie do anatomii zwierząt belki piersiowe wykorzystują bezstopniową funkcję indeksową i tak Wasze krowy osiągają najlepsze pozycje udojowe. Przestawne belki przejściowe mogą być w każdej chwili, w każdych okolicznościach odpowiednio dopasowane.
Global 45 można otrzymać w oferowanych wielkościach od 2 x 8 do 2 x 50, także w wersji jednostronnej – dla każdej liczebności stada: gdy rośnie liczebność Waszego stada to w wygodny sposób rozszerza się Wasza hala udojowa o każdy pojedynczy moduł . Możecie ustawić Global 45 na jego najniższej wysokości, także w budynkach istniejących, przez co koszty modernizacji także można korzystnie obniżyć .

Najważniejsze zalety Global 45  

  • Szeroki obszar wejścia
  • Dobry dostęp do wymion i optymalna obserwacja zwierząt dzięki możliwej do ustawienia, bezstopniowej funkcji indeksowej belki piersiowej
  • Stabilnie i ukośnie ustawione blachy gnojowe z podwójną rurą „falową” dopasowaną do konturów zwierzęcia oferując krowie pełen komfort.
  • Samonośna konstrukcja wykonana jest bez kolidujących z czynnościami obsługowymi słupów tak, aby miała ona wysoki stopień bezpieczeństwa pracy, oraz na bazie elementów skręcanych, łatwych do montażu.
  • Wytrzymała i stabilna konstrukcja – o długiej żywotności, bezpieczna dla człowieka i zwierzęcia.
  • Powłoka MultiLine –  zintegrowana technika doju jest chroniona przed kurzem i wilgocią
  • Szybkie wyjście