AutoRotor Magnum 90/90-S

AutoRotor Magnum 90/90-S
AutoRotor Magnum 90-90-S str AutoRotor Magnum 90-90-S str1

Dzięki GEA Farm Technologies  AutoRotor znany jest  w świecie jako synonim dojarni karuzelowych.  Jako wiodący na rynku w tym segmencie ustaliliśmy w konstrukcji  AutoRotor Magnum 90 priorytet najwyższego komfortu dla człowieka i zwierzęcia jak i dla samego procesu doju. Jest przy tym ważnym, że zachowujecie zawsze pełną obserwację pola doju a także ruchu zwierząt w obu obszarach – wejścia i wyjścia.

Krótkie odcinki dróg dla człowieka i zwierzęcia  – więcej swobody w obsadzie zwierząt. Dzięki przyjaznemu, otwartemu kształtowi stanowisk udojowych i zaokrąglonym elementom zabudowy zwierzęta wchodzą na platformę i opuszczają ją chętnie i w sposób ciągły. Wszystkie obiegi są przy najwyższych, godzinowych wydajnościach zajęte ale i wolne od zakłóceń w ruchu. Urządzenie jest zaopatrzone w najnowocześniejszą technikę, ergonomicznie i optycznie zoptymalizowaną strefę obsługową.

Ramię udojowe wspomaga procesy osadzania aparatu udojowego a przez to proces doju. PosiControl ustawia w najbardziej dla dojarza dogodnej pozycji aparat udojowy. W ten sposób oszczędzacie cenny czas, unikacie obciążenia ciężarem samego aparatu i zmęczenia tym spowodowanego. Podczas doju PosiControl, przy pomocy specjalnego pasa, podtrzymuje aparat udojowy na wymieniu we właściwym położeniu. Po doju PosiControl ściąga aparat z wymienia szybko lecz łagodnie i transportuje go bezpiecznie do strefy mycia znajdującej się poniżej platformy. Uwolnione od aparatu zwierzę może spokojnie opuścić stanowisko udojowe.

Wydajne silniki hydrauliczne oraz rolki zapewniają delikatny najazd i bezszelestny ruch przy jednoczesnej niezawodności i długiej żywotności urządzenia.

System Subway umożliwia szybki dostęp do najważniejszych elementów techniki udojowej: oferuje gwarancję czystego, suchego i łatwodostępnego środowiska pracy. Żywotność wszystkich ważnych elementów jest w związku z tym wydłużona. System Subway AutoRotor Magnum 90  jest dostępny dla karuzeli o wielkości od 50 do 80 miejsc.

Najważniejsze  zalety AutoRotor Magnum 90

  • Wąskie słupy funkcyjno-obsługowe pomiędzy stanowiskami udojowymi.
  • Wygodne najazdy i optymalne prowadzenie aparatu udojowego za pomocą PosiControl
  • Wysokie możliwości obserwacyjne w strefie niezakłócanego niczym doju.
  • Wszystkie przewody – zasilające i mleczne zabezpieczone przez swoje położenie poniżej platformy.
  • Otwarte kształty stanowisk udojowych ze swobodnym wejściem na platformę.
  • Otwarte powierzchnie stanowisk udojowych ułatwiają procesy mycia i serwisowania.