AutoRotor Magnum 40/40-F

AutoRotor Magnum 40/40-F
 auto rotor magnum str  Auto rotor Magnum str1

AutoRotor Magnum 40 został skonstruowny odpowiednio do życzeń klientów i ich doświadczeń eksploatacyjnych tak aby produkcja najwyższej jakości mleka była efektywniejszą i lżejszą. W świecie trudno określić liczbę krów mlecznych, dojarzy i zarządców stad, którym to urządzenie służy. Dlaczego? Dlatego, że optymalne obsadzenie zwierzętami i prosta obsługa są w AutoRotor Magnum 40 wyjątkowe. Są przy tym różne typy urządzeń z ilością stanowisk udojowych do 40 włącznie. AutoRotor Magnum 40-F zawiera w sobie także dodatkowe stanowiska paszowe i jest dostarczany w standardowych modułach technologicznych od 16 do 40 stanowisk udojowych.

Dzięki krótkim odcinkom międzystanowiskowym i optymalnie ustawionemu kątowi 40 stopni może dojarz w procesie doju obsłużyć w ciągu godziny, bez problemów, ponad 100 krów.  Przy tym może on zwierzęta dobrze obserwować.  Inne zalety jak łatwy nadzór nad urządzeniem, prosty proces mycia a także wygodne wyjście z kanału obsługowego, ułatwiają pracę w znaczący sposób.

Technika stanowisk udojowych jest zintegrowana w formule wytrzymałych rur ze stali wysokiej jakości obrabianych galwanicznie. Techniczne wyposażenie w AutoRotor Magnum 40 z pełnowartościową stymulacją, przyjazną wymieniu techniką udojową oraz automatycznym zdejmowaniem aparatu udojowego prowadzi do najwyższej wydajności mlecznej przy jednoczesnym, niskim obciążeniu pracą samego dojarza. W taki sposób osiąga się założony cel – udój większej ilości krów w jak najkrótszym czasie.

Najważniejsze zalety AutoRotor Magnum 40/40-F

  • Wszystkie przewody i węże znajdują się poniżej platformy. W ten sposób technika jest bezpieczna i czysta.
  • Otwarte powierzchnie stanowiskowe ułatwiają serwis i procesy mycia.
  • Nowy system napędu TwinDrive (napęd hydrauliczny) jest jeszcze silniejszy i bardziej komfortowy w obsłudze.
  • Wylewana platforma stanowiskowa wykonana z wytrzymałego i trudnościeralnego betonu umożliwia krowie utrzymanie stabilnej pozycji, jest trwała i higieniczna.
  • W strefie wejścia zwierząt znajduje się system identyfikacji zwierząt.
  • Ukształtowanie miejsca jest dla zwierząt ergonomicznym i uwzględniającym wymogi pracy obsługujacego je dojarza.