Global 90i

Global 90i
global90i_1  

Czy to dla średnich czy dużych stad – te hale udojowe odznaczają się długą żywotnością, wysoką ekonomiką i efektywnością pracy przy jednoczesnej stabilności i bezpieczeństwie dla człowieka i zwierząt.   Global 90i jest skonstruowana kompaktowo i może być przez to, przy zaoszczędzeniu powierzchni, zamontowana.  Oferuje ona przy tym doskonałą ofertę miejsca dla każdej rasy krów a także krótkie odcinki dróg przy każdej wielkości hali. Global 90i jest wykonywana w wielkościach od 2 x 8 do 2 x 50, także w układzie jednostronnym – dla każdej wielkości stada- tak że przy jego systematycznym rozwoju  możecie rozszerzyć Waszą halę wygodnie, o pojedyncze moduły.  Global 90i podnosi w układzie ciągłym stopień przepustowości zwierząt 

Pierwszorzędny komfort :
Przy pomocy systemu indywidualnego indeksowania Wasze krowy pozyskają najlepsze pozycje udojowe. Bramki wyjściowe dzięki swojej masie własnej przy uruchmieniu przez krowy otworzą się i zamkną bez  żadnego problemu. 

Przestrzenna poczekalnia zapewnia Waszym krowom bezstresowe dotarcie do  stanowisk udojowych. Gdy ostatnie ze zwierząt dojdzie do stanowiska zamkną się wszystkie bramki i w taki sposób cała grupa jest właściwie pozycjonowana. Szybkie wyjście po doju powoduje, że Global 90i jest jedną z „najszybszych” hal udojowych z wysokim stopniem przepustowości zwierząt. 

Indywidualne wypuszczanie zwierząt 

Przy Global 90i zwierzęta mogą być także pojedynczo selekcjonowane ! Każdy przedni segment jest otwierany niezależnie i to pozwala na możliwie najszybsze opuszczenie hali – rozwiązanie opcjonalne. Daje to Wam oszczędność cennego czasu, kosztów i zbędnego trudu.

Najważniejsze zalety Global 90i

  • Niczym nie zakłócony i wolny od stresu przebieg doju przy zachowaniu krótkich odcinków w komunikacji wewnętrznej. 
  • Wystarczająca ilość miejsca dla każdej rasy krów.
  • Lekka obsługa hali udojowej
  • Optymalne, indywidualne pozycjonowanie zwierząt.
  • Wysoka stabilność dzięki wytrzymałej konstrukcji  zapewnia bezpieczeństwo ludziom i zwierzętom. 
  • Szybkie wyjście dla zapewnienia wysokiej przepustowości zwierząt.
  • System indywidualnego indeksowania
  • Powłoki – MultiLine
  • Dzięki najwyższej jakości komponentom – ograniczony nadzór.