TCool

TCool
tcool str

Przy schładzalniku TCool firmy GEA Farm Technologies mleko płynie wraz z profitami. Ten technicznie doskonały produkt zawiera w sobie inteligentną koncepcję schładzania i mycia, uwzględniając przy tym wszystkie czynniki tak, aby użytkownik mógł się cieszyć  z wymiernych oszczędności. Gdy jakość mleka odpowiada wymogom i oczekiwaniom wtedy liczy się każdy element kosztów – inwestycyjnych, żywienia, obsługi i zakładowych. Pozostaje wobec tego pytanie – kto teraz zwraca uwagę na Wasze wysokojakościowe mleko. W tym miejscu możecie się zdać na technologię schładzania oferowaną Wam przez GEA Farm Technologies: TCool zawiera w sobie zoptymalizowaną konstrukcję, zmaksymalizowaną wydajność agregatów chłodniczych oraz przemyślaną technologię mycia.  System sterowania Expert zapewnia błyskawiczne sterowanie wszystkimi parametrami, utrzymując najwyższy technologicznie poziom higieny, minimalizując przy tym koszty zakładowe. Wynika z tego, że zwycięzcą w tym procesie jest Użytkownik ponieważ jakość mleka obraca się w czysty zysk.  

Tcool_Expert_1 str Wszystko wjednym czasie i w jednym miejscu – wygodne sterowanie Expert’a z pełnymi zasadami ergonomii. Intuicyjna obsługa czyni sterowanie lekkim: Programy mycia pozwalają się zgodnie z przepisami parametryzować ! Na życzenie – z długoterminowym zachowaniem danych w ramach zarządzania stadem.

Tcool_expert strMądra główka z sensem oszczędzania: Expert schładza, miesza, myje i nadzoruje wszystkie funkcje przy obniżonych kosztach energii. Przy opatentowanej technice pomiarowej ilość mleka jest mierzona automatycznie a technika ta jest uznana przez wiele urzędów miar i wag. 

  Wariantowe wielkości i wariantowe wykonanie schładzalnika, podobnie jak pakiety wyposażenia sterowania czynią typoszereg schładzalników TCool możliwym do dostosowania do indywidualnej koncepcji chłodzenia:

  • BasicWykonanie standardowe
  • Wykonanie Comfort
    Expert
  • Wykonanie Premium
    Expert XG

Tcool_Tab wielk str