AGROPLUS F KEYLINE

logo_deutz-fahr

AGROPLUS F KEYLINE

Nowe modele Agroplus F Keyline marki DEUTZ-FAHR stanowią optymalne połączenie kompaktowych wymiarów, odpowiednich parametrów eksploatacyjnych i zredukowanej ceny. Gamę ciągników Agroplus F Keyline tworzą cztery modele z silnikami w zakresie mocy od 55 do 75 KM, trzy- lub cztero-cylindrowe z turbiną lub turbiną i Intercoolerem (model 80.4). Ze względu na minimalną szerokość 146 cm, modele Agroplus F Keyline świetnie sprawdzają się w pracach w międzyrzędziach, jak również w transporcie w sadzie i po za nim.

SILNIK

Modele Agroplus F Keyline zostały wyposażone w elastyczny i ekonomiczny silnik SDF Serii 1000, spełniające wymogi normy emisji spalin Tier3. Dostępna jest wersja z turbosprężarką lub turbiną i Intercoolerem. Układ wtryskowy z pojedynczymi pompami i wtryskiwaczami na każdy z cylindrów oferuje ciśnienie maksymalne 1200 bar. Motor generuje moc maksymalną przy 2200 obr./min. Moment maksymalny natomiast dostępny jest od 1400 obr./min (model 55) lub 1600 obr./min (modele 65/75/80.4). Silniki zapewniają wzrost momentu na poziomie 21 % (modele 55/65), 19 % (model 80.4) i 15 % (model 75).

NAPĘD

Moc silnika przenoszona jest na koła poprzez wydajną skrzynię biegów, dostępną w modelach Agroplus F Keyline w trzech wersjach. W najprostrzej konfiguracji skrzynia posiada cztery biegi i dwa zakresy (8+8), opcjonalnie dostępna jest skrzynia 5-cio biegowa z dwoma zakresami (10+10) lub trzy-zakresowa skrzynia 5-cio biegowa (15+15).Modele Agroplus F Keyline posiadają oś przednią o dopuszczalnym nacisku 1800 kg, 100 % blokadę mechanizmów różnicowych, hamulce tarczowe w kąpieli olejowej na czterech kołach i kąt skretu kół wynoszący aż 55°.

HYDRAULIKA I PODNOŚNIK

Układ hydrauliczny posiada pompę o stałej wydajności wynoszącej 42 l/min. Układ kierowniczy wyposażono w niezależną pompę wspomagania o wydajności 18 l/min. Ciągniki dostępne są w sprzedaży z dwoma wariantami wyposażenia w wałek odbioru mocy. Standardowe wyposażenie to prędkość 540 obr./min. Opcjonalnie ciągnik może posiadać dwie prędkości wałka: 540/540ECO. W modelu Keyline WOM sterowany jest suchym sprzęgłem za pomocą dźwigni. Proste wyposażenie i ergonomiczne przyrządy sterownicze pozwalają sprawnie i skutecznie wykonywać różnego rodzaju prace.

HAMULCE

Wszystkie modele Agroplus F Keyline oferują skuteczny układ hamulcowy na czterech kołach i zawór do sterowania hamulcami przedniej/tylnej osi. Hamulce modeli Keyline to pewność i bezpieczeństwo w każdych warunkach.

KABINA

Nowe modele Agroplus F Keyline oferują wysoki komfort pracy i dużą ergonomię sterowania. Po zajęciu miejsca za kierownicą poczujesz komfort i wygodę. Dzięki temu nawet zadania wykonywane przez wiele godzin nie powodują nadmiernego zmęczenia operatora. Wygodny fotel operatora z układem amortyzacji mechanicznej skutecznie tłumi nierówności gwarantując utrzymanie wygodnej pozycji za kierownicą. Wszystkie przyrządy sterownicze zostały rozmieszczone dookoła miejsce operatora, jednocześnie utrzymano schemat kolorystyczny znany z pozostałych modeli ciągników marki DEUTZ-FAHR. Prosta obsługa pozwala na wielogodzinne wykonywanie rożnego rodzaju prac z pełną koncentracją, co przekłada się na zachowanie najwyższej wydajności.