O firmie Edmasz – autoryzowany dealer Deutz-Fahr

edmasz wysokie mazowieckie
Autoryzowany dealer Deutz-Fahr – Edmasz to obecny od 1991 roku dealer maszyn i ciągników rolniczych na województwo Podlaskie. Nowe ciągniki Deutz-Fahr, polskie i zachodnie maszyny rolnicze i konkurencyjne ceny to nie wszystko. Oferta firmy obejmuje również produkowane przez GEA Westfalia dojarki, systemy udojowe, paszowe, usuwania obornika czy gnojowicy, a także wiele elementów wyposażenia obory.
Aktualnie jesteśmy obecni w 3 punktach: Edmasz Wysokie Mazowieckie, Edmasz Zambrów i Edmasz Korycin.
Edmasz w swojej ofercie posiada: nowe ciągniki Deutz-Fahr, nowe maszyny rolnicze producentów tj. Kverneland, Unia Group, Sipma, Pichon, BvL, Pomot Chojna, Zuptor, ładowacze i osprzęt Agromasz Mrągowo, a także dojarki i systemy GEA Westfalia.
 
 
W każdym naszym punkcie wyodrębniono profesjonalną część serwisową. Naprawa ciągników i maszyn rolniczych odbywa się przy użyciu wysokiej jakości sprzętu diagnostycznego i warsztatowego. Wysoce wyszkolona kadra mechaników jest wstanie szybko i trafnie zdiagnozować i naprawić usterki w ciągnikach rolniczych i maszynach rolniczych. Posiadamy AUTORYZACJĘ serwisu Deutz-Fahr, Kverneland, Unia Group, Sipma, a także długoletnie doświadczenie w świadczeniu usług serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
W każdym oddziale posiadamy bardzo bogate zaplecze magazynowe części zamiennych do maszyn rolniczych i bieżących środków technicznych jak filtry, oleje, smary, paski, łożyska, tarcze. etc.
Jako dealer GEA Westfalia utrzymujemy stały poziom zapasów części do systemów udojowych takich jak gumy strzykowe, filtry, oleje etc., jak i środków dezynfekcyjnych do zapewnienia prawidłowej higieny doju: środki myjące, dipy etc. Nasza długoletnia współpraca z wyselekcjonowanymi partnerami zapewnia wysoką jakość sprzedawanych towarów oraz oferowanych usług.
 
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami z firmy?
Zapraszamy Cię na naszego Facebooka: KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DALEJ
Mamy również kanał na Youtube: KLIKNIJ TUTAJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ